Logowanie

Producenci


REGULAMIN SKLEPU


I. DANE OGÓLNE

1.Właścicielem sklepu internetowego umieszczonego pod adresem http://www.stempellikartoon.pl/ jest firma

 

„ARTKLIK” Aleksandra Grodecka

36-060 Głogów Małopolski

ul. Ogrodowa 22/1

 

tel. 609-783-958

 

NIP: 8132027945

REGON:181011380

 

2. Złożenie zamówienia w sklepie Stempell&Kartoon jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z warunkami zawartymi w niniejszym regulaminie i wyrażeniem na nie zgody.

3.Poniższy regulamin dotyczy sprzedaży detalicznej (klientów indywidualnych).

II. ZAMÓWIENIA

1) Warunkiem złożenia zamówienia jest rejestracja użytkownika.

2) Dane użytkownika nie są udostępniane osobom trzecim i wykorzystywane są wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

3) Istnieje możliwość złożenia zamówienia indywidualnego. Może zostać ono wykonane w oparciu o projekt klienta, lub obejmować kompleksowe prace w zakresie projektowania i wykonania zamawianego przedmiotu. Termin realizacji takiego zamówienia i jego koszt ustalane są indywidualnie do konkretnego zamówienia.

4) Zamówienia nieopłacone w ciągu 7 dni od ich złożenia będą anulowane.


III. WYSYŁKA


1) Zamówienie kompletujemy i wysyłamy nie później niż w ciągu siedmiu dni roboczych od momentu jego złożenia i zaksięgowania należności na naszym koncie.

2) Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w przesyłce, zagubienie przesyłki i uszkodzenia towaru wynikające z działań firm i osób pośredniczących w wysyłce (tj. Poczty Polskiej).

3) Koszt wysyłki obejmuje opłatę za przesyłkę i jej opakowanie.

4) Wysyłka poza granice RP  jest możliwa. W tym celu prosimy o kontakt na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Koszt wysyłki takiego zamówienia ustalany jest indywidualnie.

5) O nadaniu przesyłki powiadamiany na podany adres e-mail.

IV. PŁATNOŚCI

 

1) Akceptujemy płatności przelewem na konto

PKO BP 19 1020 4405 0000 2002 0409 1096.

2) płatności PAYPAL

 

 

V. FORMY WYSYŁKI


1) Listem ekonomicznym poleconym i priorytetowym poleconym wysyłamy wycinanki i stemple lub pojedyncze egzemplarze wycinanek, baz i stempli, których rozmiar w najszerszym miejscu nie przekracza 20 cm.

2) Pozostałe wyroby, lub większe ilości wycinanek wysyłamy jedynie w formie paczki.

3) Koszty wysyłki na terenie Polski wg. cennika Poczty Polskiej

4) Ceny produktów podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

5) Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem.

VI. REKLAMACJE


1) Sklep Stempell&Kartoon jest producentem bądź dystrybutorem wszystkich produktów sprzedawanych w ramach tej marki. Oznacza to, że reklamacje rozpatruje firma „ARTKLIK”.


2) Reklamacje rozpatrujemy niezwłocznie po jej otrzymaniu. Klient ma prawo do wymiany lub zwrotu produktu niezgodnego z opisem zawartym na stornie sklepu internetowego lub uszkodzonego z winy producenta/dystrybutora. Klient ma prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny i domagania się zwrotu pieniędzy, pod warunkiem, że zwracany towar dotrze do sprzedawcy w stanie nienaruszonym w ciągu dwóch tygodni od daty wysłania towaru do klienta.

VII. PRAWA AUTORSKIE

1) Wzory wycinanek, baz oraz stempli objęte są prawem autorskim. Prosimy o nie kopiowanie i nie przetwarzanie ich bez wiedzy i zgody autorów.

2) Firma „ARTKLIK” jest właścicielem praw do wszystkich zdjęć i opisów produktów umieszczonych na stronie http://www.stempellikartoon.pl/ i nie wyraża zgody na ich wykorzystanie bez wiedzy i zgody autorów.

VIII. Kwestie sporne rozstrzygane będą w oparciu o aktualnie obowiązujące w Polsce przepisy prawne.

IX. Właściciel sklepu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu